blogowy opis

Najlepsze ekologiczne upominki reklamowe do Twojej firmy

Ekologiczna świadomość w społeczeństwie z roku na rok rośnie. Konieczność ochrony środowiska naturalnego sprawia, że możliwość zastąpienia zwykłych produktów ekologicznymi odpowiednikami zyskuje na znaczeniu. Co istotne, ekologiczne gadżety promocyjne posiadają szereg dodatkowych atutów. Przekonaj się jakich.

Najlepsze ekologiczne gadżety reklamowe do Twojej firmy

Ekologiczna świadomość w społeczeństwie z roku na rok rośnie. Konieczność ochrony środowiska naturalnego sprawia, że możliwość zastąpienia zwykłych produktów ekologicznymi odpowiednikami zyskuje na znaczeniu. Co istotne, ekologiczne gadżety promocyjne posiadają szereg dodatkowych atutów. Przekonaj się jakich.

Czym są ekologiczne upominki dla firm?

Ekologiczne gadżety dla firm to praktyczne produkty codziennego użytku, które pomagają w efektywnym promowaniu przedsiębiorstwa. W przeciwieństwie do reklamy w tradycyjnym wydaniu, odznaczają się one wysoką trwałością.

Pozostając w obiegu przez długi czas, papierowe długopisy, torby, smycze reklamowe PET i ekologiczne breloczki pozwalają na skuteczne budowanie świadomości istnienia marki wśród nowych odbiorców. Szczególnie ważne dla każdego przedsiębiorcy jest również to, że wywołują one pozytywne skojarzenia, które mogą na stałe połączyć się z daną marką.

Jak powstają ekologiczne upominki firmowe?

Ekologiczne akcesoria reklamowe w naszej ofercie powstają z dwóch materiałów: PET i washpaper. Pierwszy z nich to przetworzony plastik, który jest pozyskiwany z poddanych recyklingowi butelek. Materiał PET jest wykorzystywany głównie do produkcji smyczy reklamowych i opasek na rękę. Oprócz tego wykorzystuje się go przy tworzeniu breloczków i pokrowców na siodełko.

Jeszcze więcej gadżetów firmowych na zamówienie jest tworzona z papieru washpaper. Jest to wysokiej jakości, trwały i wodoodporny materiał, który powstaje z odpadów drzewnych i jest w pełni wegański. Jedną z największych zalet papieru washpaper jest jego wysoka wytrzymałość. Ponieważ materiał posiada właściwości upodabniające go do skóry, może być używany do szycia różnego rodzaju spersonalizowanych produktów: ekologicznych plecaków, toreb na ramię i biodra, saszetek, pojemników na kwiaty, piórników i toreb na wino.

Jakie ekologiczne upominki do firmy są najlepsze?

1. Smycze reklamowe rPET

Ekologiczna smycz PET z nadrukiem
Ekologiczna smycz rPET z nadrukiem

Smycz reklamowa z nadrukiem to sprawdzony gadżet promocyjny, który posiada szereg praktycznych zastosowań. Świetnie sprawdzając się w czasie targów biznesowych, konferencji branżowych i innych eventów, smycz firmowa pozwala na wygodne przenoszenie kluczy, identyfikatora służbowego lub smartfonu.

Co ważne, produkt stanowi istotny element identyfikacji wizualnej nowoczesnego przedsiębiorstwa. Możliwość zastąpienia zwykłej smyczy firmowej jej ekologicznym odpowiednikiem pozwala zamanifestować swoją troskę o środowisko i dać dobry przykład innym.

2. Ekologiczne opaski rPET

Ekologiczna opaska PET
Ekologiczna opaska rPET

Ekologiczne opaski rPET to alternatywa dla tradycyjnych opasek z poliestru. Odznaczający się wysoką trwałością produkt idealnie nadaje się na festiwale muzyczne, koncerty, noce muzeów oraz inne wydarzenia masowe. Ten dyskretny odzieżowy dodatek dobrze sprawdzi się również na co dzień, pozwalając na urozmaicenie swojego stylu.

Co najważniejsze: możliwość umieszczenia na nich logo, sloganu promocyjnego, adresu strony www lub dowolnej grafiki sprawia, że ekologiczne opaski rPET mogą stać się oryginalnym gadżetem reklamowym do promocji firmy.

3. Plecaki ze skóry wegańskiej

Papierowy plecak z nadrukiem
Papierowy plecak z nadrukiem

Plecaki ze skóry wegańskiej to praktyczne połączenie stylowej odzieży i rosnącego zapotrzebowania na ekologiczne rozwiązania. Materiał wykorzystany do produkcji plecaka to washpaper, który oferuje dużą wytrzymałość. Sprawia to, że produkt ten świetnie nadaje się zarówno na wycieczkę na łono przyrody, jak i swobodny wypad do miasta lub wyjścia do biura. Możliwość umieszczenia na nim nadruku z logo lub z inną grafiką powoduje, że papierowy plecak z washpaper może przeobrazić się w wyjątkowy gadżet reklamowy. Ekologiczny plecak na zamówienie dobrze sprawdzi się również jako upominek dla partnerów biznesowych i pracowników.

4. Breloczki ze skóry wegańskiej

Papierowy breloczek z nadrukiem
Papierowy breloczek z nadrukiem

Breloczki ze skóry wegańskiej to idealne rozwiązanie dla osób trzymających klucze w torbie lub w kieszeni. Drobny gadżet codziennego użytku nie tylko świetnie się prezentuje, lecz również pozwala na odnalezienie kluczy, karty lub pamięci USB. Materiał washpaper, z którego powstają breloczki, jest wodoodporny i trwały i dzięki temu produkty mogą zostać przypięte do zewnętrznej strony zamka w torbie lub plecaku. Spersonalizowane breloczki z samodzielnie wybranym nadrukiem doskonale sprawdzą się w roli unikalnych ozdób.

5. Papierowe długopisy

Papierowe długopisy z nadrukiem
Papierowe długopisy z nadrukiem

Papierowe długopisy to praktyczne akcesoria biurowe, które znacząco zwiększają wygodę pracy. Ponieważ długopisy powstają ze zwiniętego papieru, odznaczają się wysoką trwałością. Jednocześnie są one lekkie i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Długopis z nadrukiem to jeden z najczęściej spotykanych gadżetów reklamowych na rynku. Przechodząc z rąk do rąk i pomagając w radzeniu sobie z biurowymi obowiązkami, pozwala on na skuteczne budowanie świadomości istnienia marki.

Podsumowanie

Zastąpienie zwykłych akcesoriów reklamowych ekologicznymi gadżetami promocyjnymi to sprawdzony przepis na zyskanie uznania klientów, partnerów biznesowych i pracowników. Nie czekaj i już dzisiaj połącz troskę o środowisko ze skutecznym marketingiem.

Fundusze europejskie
zadzwoń do nas
Europejski Fundusz Rozwoju ReionalnegoX

Nasza strona korzysta z plików cookie, które pomagają jej funkcjonować i śledzić sposób interakcji. Dzięki temu możemy zapewnić lepszą obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Wgraj tutaj swój projekt graficzny

Dozwolone formaty pliku: pdf, jpg, zip. Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB

Napisz komentarz do zamawianego produktu

loading...