Dom

Dekoracje do domu na zamówienie, ozdoby z nadrukami, zdjęciami i estetycznymi motywami graficznymi to sprawdzony przepis na unikalny wystrój przestrzeni. Jeżeli chcesz przeobrazić się w projektanta wnętrz, skorzystaj z dostępnych w naszej ofercie akcesoriów do domu lub zaprojektuj je samodzielnie. Zdecyduj, jakie nadruki mamy umieścić na ręcznikach, pościeli, kubkach lub pojemnikach, a następnie wykorzystaj gotowe przedmioty do oryginalnej aranżacji przestrzeni.

pokaż ceny przy zakupie minimalnej ilości

Personalizowana pościel, poszewki na poduszki lub zasłony z nadrukiem – możliwość samodzielnego dopasowania wyglądu gadżetów do domu sprawia, że przekształcają się one w unikalne ozdoby. Tego rodzaju produkty świetnie sprawdzą się również w biurze. Podkładki pod myszkę, uchwyty na telefon, otwieracze do butelek i kieliszki to praktyczne upominki dla pracowników, które zwiększą ich codzienny komfort pracy.

Różnorodność typów, wzorów i form sprawia, że kubki z nadrukiem służą jako główny gadżet reklamowy w wielu przedsiębiorstwach. Z uwagi na to, że sprawdzają się one zarówno jako upominki firmowe, jaki i element wyposażenia biura, warto zamówić ich więcej. Kubki z własnym logo nie tylko wzbudzą zainteresowanie estetycznym wyglądem, lecz również pozwolą na dotarcie z przekazem do nowych klientów.

Gadżety do mieszkania z nadrukami to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Jej część stanowią również akcesoria wakacyjne na zamówienie, takie jak leżaki, woreczki na okulary lub ręczniki z własnym nadrukiem. Wszystkie produkty charakteryzują się zarówno przemyślanym designem, jak i dużą trwałością, sprzyjając długookresowym działaniom promocyjnym.