Wysyłka

Podstawowe opcje dostawy

Podstawową opcją wysyłki produktów jest dostawa kurierem. Zapewniamy również inne opcje dostawy lub odbioru zamówienia. Zanim je wyślemy, starannie pakujemy wszystkie produkty, aby pozostawały bezpieczne w czasie transportu. Koszt wysyłki jest uzależniony od wyboru kuriera, typu produktu i wielkości zamówienia.

Opcje dostawy:

  • Przesyłka kurierska,
  • Przesyłka paletowa (większe zamówienia),
  • Transport własny po uprzednim uzgodnieniu,
  • Odbiór osobisty po uprzednim uzgodnieniu.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, w którym znajdziesz informacje o szacowanej dacie dostawy. Gdy produkty będą już gotowe do wysyłki, prześlemy do Ciebie kolejną wiadomość e-mail z dokładnym terminem doręczenia produktów. Czas dostawy jest uzależniony od wyboru kuriera i najczęściej wynosi od 3 do 6 dni.

Dostępni kurierzy:

TNT

UPS

DHL

Indywidualne zamówienia

Jeżeli składasz duże zamówienie na gadżety reklamowe z nadrukiem, ich produkcja może zająć nieco więcej czasu. W tym przypadku czas dostawy będzie związany ze szczegółami Twojego zlecenia. Aby poznać dokładny czas produkcji danego produktu, zapoznaj się z informacją umieszczoną w jego opisie.

Odbiór osobisty

Zapewniamy możliwość osobistego odbioru produktów. Kiedy zamówienie będzie gotowe do odebrania, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.