Nasze wartości

EkoEko
Produkujemy w Europie
eco 1Nasze produkty wykonywane są w 100% zgodnie z normami Unii Europejskiej przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.
Dbamy o środowisko
eco 1W ciągłym procesie dążymy do zastąpienia obecnych materiałów ich ekozamiennikami. W naszej ofercie można znaleźć produkty z rPET i wegańskiej skóry, które są ekologiczne i podlegają recyklingowi.
CreativeKreatywnie
Fachowa obsługa Klienta
eco 1Nasz Dział Handlowy jest zawsze pomocny i dostępny, gotowy wyjść naprzeciw potrzebom klientów bez względu na wymagania i oczekiwania: szybki czas realizacji, czy niestandardowe zamówienia. Jesteśmy profesjonalistami - znamy się na swojej pracy, materiałach i technikach druku. Znajdujemy dobre rozwiązania. Zawsze.
Sprawdzona jakość produktów
W procesie produkcji myślimy smart: ekonomicznie i w sposób przemyślany. Każdy wytwarzany przez nas produkt jest przygotowywany z niezwykłą dbałością o szczegóły i przy jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu surowców. Dokładnie!
On TimeNa czas
Szybkie terminy produkcji i dostaw
eco 1Opóźnienia są nie dla nas. Dzięki inteligentnej linii produkcyjnej, sprawdzonym dostawcom i partnerom logistycznym zawsze dotrzymujemy terminów.
Kreatywne podejście do potrzeb Klienta
W codziennej pracy jest wiele sytuacji, w których trzeba działać dynamicznie, m.in. pilne zamówienie z ostatniej chwili lub zwiększenie wolumenu zamówienia. Takie sytuacje są u nas na porządku dziennym i szybko sobie z nimi radzimy.
certsNasze certyfikaty
Spełniamy wszystkie najważniejsze normy i posiadamy ważne certyfikaty

STANDARD 100 by OEKO-TEX ® wiodąca na świecie etykieta bezpieczeństwa wyrobów tekstylnych.

kotylion1

Forest Stewardship Council (SCS) przyznawany drewnianym produktom leśnym.

kotylion1

Global Recycled Standard (GRS) określa wymagania dotyczące włókien pochodzących z recyklingu.

kotylion1