blogowy opis

5 gorących upominków korporacyjnych na zimę

Zima jako pora roku być może nie kojarzy się z największym popytem na upominki korporacyjne. To  jednak właśnie wtedy, podczas ogólnej niepogody ludzie poszukują większego komfortu. Zaoferuj wtedy swoim klientom odpowiednio dobrane, jakościowe produkty, które przydadzą się w codziennym użytku. Pamiętaj, że nawet w tym okresie możesz zapewnić partnerom wyjątkowe rozwiązania. Poznaj nasze propozycje pięciu […]

Zima jako pora roku być może nie kojarzy się z największym popytem na upominki korporacyjne. To  jednak właśnie wtedy, podczas ogólnej niepogody ludzie poszukują większego komfortu. Zaoferuj wtedy swoim klientom odpowiednio dobrane, jakościowe produkty, które przydadzą się w codziennym użytku. Pamiętaj, że nawet w tym okresie możesz zapewnić partnerom wyjątkowe rozwiązania.

Poznaj nasze propozycje pięciu najlepszych zimowych gadżetów.

1. Koc z polaru

Zimą liczy się ciepło, to banał jednak nie da się mu zaprzeczyć. W chłodne miesiące praktycznie każdy odczuwa potrzebę okrycia się czymś ciepłym, a koc wykonany z miękkiego i ciepłego polaru nada się do tego idealnie. Jak przystało na dobry produkt promocyjny, koc oferuje możliwości oznakowania zgodnie z życzeniami klienta. Jeśli szukasz rzeczy, która ma podkreślić widoczność Twojego biznesu wśród odbiorców, a działasz w sektorze związanym z rekreacją, polarowy koc to must have. Hotele, restauracje i kawiarnie z zimowymi ogródkami zewnętrznymi czy resorty narciarskie szczególnie odczują korzyści z zaopatrzenia się w te spersonalizowane do swoich potrzeb produkty.

2. Bluza polarowa

Zostajemy przy polarze, bo materiał ten jest idealny na chłodniejsze dni i powstaje z niego wiele ciekawych produktów. Takim niewątpliwie jest zapinana na zamek bluza. Dostępna w stonowanych kolorach i z możliwością personalizacji firmowym logo. Polar to uniwersalny element ubioru, który przyda się w wielu okazjach. W połączeniu z subtelnym znakowaniem może być praktycznym prezentem dla pracowników firm każdej branży. Bluza świetnie nada się też jako część służbowego uniformu dla osób wykonującą swoją pracę na świeżym powietrzu.

3. Kubek termiczny

Zwykły, a zarazem często „ratujący życie” przedmiot codziennego użytku, który doceni praktycznie każdy. Możliwość ogrzania się w każdej chwili gorącą herbatą lub kawą na pewno docenią osoby pracujące w terenie lub halach produkcyjnych. 

Kubek może stać się też dobrym elementem starter packów dla rozpoczynających swoje zatrudnienie pracowników korporacji. Przywilej napicia się ulubionej kawy między spotkaniami będzie dla nich bezcenny. Naczynie posiada dużą powierzchnię do znakowania, na której doskonale widoczne będzie logo firmy. Kubek nie należy do kategorii najtańszych upominków, ale przez swój potencjał employer brandingowy zdecydowanie jest wart swojej ceny.

4. Czapka zimowa

Podstawą dobrej czapki zimowej jest materiał, z którego jest uszyta. Musi on przepuszczać powietrze, żeby do minimum ograniczyć nadmierne pocenie się. Nakrycie głowy musi być też odpowiednio ciepłe, aby zapewniało komfort nawet podczas najtrudniejszych warunków. Jeśli działasz w branży sportowej, jako profesjonalny klub sportowy lub chociażby jako klub fitness jest to gadżet zimowy dla Ciebie. Produkt dostępny jest w modnych kolorach, z możliwością umieszczenia na nim logotypu lub dowolnego nadruku dostosowanego do potrzeb klienta.

5. Opaska odblaskowa

Zimą wyjątkowo szybko zapada zmrok i przez większość dnia panuje ciemność. O tej porze roku szczególnie warto zadbać o bezpieczeństwo poruszających się po drogach i chodnikach. Prostym produktem, który polepszy widoczność pieszych w ciemnościach jest opaska odblaskowa. Można ją założyć na rękaw kurtki, nogawkę spodni lub przymocować do torby lub plecaka. Produkt daje możliwość dowolnego znakowania firmowym brandingiem i jest niedrogim, ale jednocześnie bardzo przydatnym gadżetem na zimę. Zdecydowanie warto ją mieć w swoim arsenale gadżetów jeśli obsługujemy eventy plenerowe lub sportowe.

Fundusze europejskie
zadzwoń do nas
Europejski Fundusz Rozwoju ReionalnegoX

Wgraj tutaj swój projekt graficzny

Dozwolone formaty pliku: pdf, jpg, zip. Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB

Napisz komentarz do zamawianego produktu

loading...