blogowy opis

6 małych – wielkich gadżetów. Jak banalnie proste przedmioty ułatwiają nam życie

Często wydaje się, że to wielkie rzeczy zmieniają życie na lepsze – nowoczesne urządzenia, luksusowe samochody, czy drogie ubrania. Jednak, czasami to właśnie proste, małe przedmioty codziennego użytku są w stanie zrobić wielką różnicę, ułatwiając i umilając nam każdy dzień. Zapewniają wygodę i komfort, porządkują życie. Do tego są świetnym nośnikiem informacji …, o firmie, […]

Często wydaje się, że to wielkie rzeczy zmieniają życie na lepsze - nowoczesne urządzenia, luksusowe samochody, czy drogie ubrania. Jednak, czasami to właśnie proste, małe przedmioty codziennego użytku są w stanie zrobić wielką różnicę, ułatwiając i umilając nam każdy dzień. Zapewniają wygodę i komfort, porządkują życie. Do tego są świetnym nośnikiem informacji …, o firmie, na przykład :)

Chusteczka do okularów

Chusteczka z mikrofibry do okularów to tani, praktyczny i wygodny sposób na utrzymanie okularów w czystości. Nie tylko usuwa zanieczyszczenia z powierzchni soczewek, ale również zapobiega powstawaniu rys. Chusteczka jest łatwa w użyciu i można ją przechowywać w praktycznie każdym miejscu. Jej płaska i stosunkowo duża powierzchnia doskonale nadaje się do firmowego znakowania. Jeśli dodasz do tego etui z ekologicznego papieru z nasionami sosny, maciejki, lawendy, czy lipy - stanie się ono nie tylko osłoną chusteczki, jej opakowaniem z zadrukowaną powierzchnią, ale też małą roślinką, o którą zadbasz. Bo tak dobrze, zamiast wyrzucać, wyhodować nową roślinkę. Małe, a cieszy nie tylko oko. Zupełnie odwrotnie do wrażenia, które pozostanie o firmie, która ofiarowała taki pomysłowy, praktyczny i ekologiczny upominek :) Jak nie lubić partnera w biznesie, który myśli o ekologii :)

Smycz i brelok

Smycz oraz brelok to dobre przykłady małego produktu, który z pewnością zmienia nasze życie na lepsze. Bez nich łatwo o chaos i zagubienie kluczy lub identyfikatora, które mogą zostać zapomniane w przypadkowym miejscu. Smycz lub brelok na klucze zapewnia, że ​​klucze są zawsze pod ręką i nie musimy ich szukać. Po prostu same łatwo wpadają w ręce! Prócz praktycznych zastosowań produkty te pełnią funkcję taniego produktu reklamowego lub upominku. Można na nich wydrukować np. logo lub hasło reklamowe firmy. Ile razy w ciągu dnia bierzemy klucze z brelokiem do ręki? Tak samo często nasz mózg czyta wydrukowaną na nich nazwę :)

smycz poliestrowa
Smycz poliestrowa

Kubek termiczny

Kto rano dziarsko nie spaceruje z kawą lub butelką wody w ręce, by podczas drogi, pracy, czy spotkania mieć co popijać? No właśnie :) W tej materii wymyślono już pewnie wszystko. Dla nas idealnym wyborem jest kubek termiczny wyposażony w podwójne ścianki i szczelnie zamykaną pokrywę 360°, która zapobiega wyciekaniu napojów i utracie ciepła lub zimna. Dzięki temu, można spokojnie wrzucić go do torebki, plecaka czy torby na siłownię. W ten sposób można zabrać do pracy, na wycieczkę lub na uczelnię swoją ulubioną kawę, herbatę lub sok i cieszyć się nimi przez cały dzień.

Nasz kubek jest produktem eko i przyczynia się do ochrony środowiska. Korzystając z niego zamiast z jednorazowych kubków papierowych lub plastikowych redukujesz ilość odpadów wytwarzanych na co dzień. Dodatkowo kubek Circular jest produktem z recyclingu – wytworzono go ze zużytych kubków po kawie. Praktyczne i takie funkcjonalne - to jest właśnie mała rzecz wielkiej wagi, choć waży tak niewiele ;)

kubek termiczny
kubek termiczny

Smycz na telefon

Jeszcze nie tak popularna w Polsce, ale pokochana za granicą - smycz na telefon! To upominek korporacyjny przydatny w codziennym użytkowaniu smartfona. Również w wersji krótkiej! Zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwości w noszeniu telefonu, uwalnia nasze ręce i daje pewność, że nawet niosąc różne przedmioty ze sobą, komórka zawsze będzie z nami. Dzięki smyczy na telefon nie zniekształci kieszeni spodni, czy sukienki lub płaszcza, co może być niewygodne i irytujące. Pozwala również na swobodne korzystanie z telefonu - masz go ze sobą cały czas, korzystasz kiedy chcesz. Czy myślisz o nim podczas Twojego dnia? Spokojnie, nie ma takiej potrzeby. Smycz do telefonu ogarnie Twoją zapracowaną rzeczywistość :)

smycz na telefon
smycz na telefon

Długopis

Jednym z największych atutów długopisu reklamowego jest jego dostępność. To z pewnością przedmiot, który zawsze masz przy sobie, bez względu na to, gdzie jesteś - w pracy, szkole, na spotkaniu czy w urzędzie. Dzięki temu możesz błyskawicznie zapisać ważne informacje, zrobić notatkę czy podpisać umowę. Długopis to też doskonały produkt marketingowym. Poprzez umieszczenie na nim nazwy firmy czy logo, można skutecznie promować swoją działalność i przyciągać uwagę klientów.

długopis eko
długopis eko

A co możemy robić, kiedy stres da nam się we znaki?

Drewniane zabawki różnego rodzaju :)

Na spokojnie, wymyślono wiele małych przyjemności codziennego dnia. Drewniane bączki z logo, układankigry w kółko i krzyżyk, a nawet skakanki. Już nie tylko w korporacjach, dobrym zwyczajem jest dbanie o dobrostan pracowników. Każdy sposób, by się odstresować, złapać chwilę oddechu podczas pracowitego dnia, czy po prostu odciągnąć mózg od trudniejszych tematów jest dobry. Dla nas najlepszy - ekologiczny, praktyczny i przydatny, a do tego kosztujący tak niewiele. To co, poskaczesz na skakance, pokręcisz hula hop? A może poukładasz wieżę z drewnianych klocków, czy zagrasz z koleżanką i kolegą w wyścig, kto dłużej pokręci drewnianym bączkiem z logo Waszej firmy? Fajne i pomysłowe, a także firmowe!

drewniany bączek
drewniany bączek

Podsumowując, proste przedmioty codziennego użytku, takie jak chusteczki do okularów, smycze, breloki, kubki termiczne czy długopisy, znacznie ułatwiają nam życie. Są to rzeczy, które od lat masz  przy sobie i czy tego chcesz, czy nie, najczęściej z nich korzystasz, w wielu różnych sytuacjach. Pomagają w organizacji, utrzymaniu porządku, oszczędzaniu czasu i pieniędzy, a także w wykonywaniu wielu codziennych czynności. Małą wielka rzecz, która nie tylko cieszy, ale niejednokrotnie i bardzo ładnie wygląda. Korzystajcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fundusze europejskie
zadzwoń do nas
Europejski Fundusz Rozwoju ReionalnegoX

Wgraj tutaj swój projekt graficzny

Dozwolone formaty pliku: pdf, jpg, zip. Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB

Napisz komentarz do zamawianego produktu

loading...