blogowy opis

5 najlepszych upominków firmowych na lato

Sezon wakacyjny kojarzy nam się ze spacerami, dobrym jedzeniem i wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Jest to jednak również dobra okazja, aby zatroszczyć się o odpowiednie działania marketingowe. Przekonaj się, jakie gadżety reklamowe pozwalają na skuteczne dotarcie do nowych klientów.

Dwa leżaki na plaży

Sezon wakacyjny kojarzy nam się ze spacerami, dobrym jedzeniem i wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Jest to jednak również dobra okazja, aby zatroszczyć się o odpowiednie działania marketingowe. Zamiast sięgać po tradycyjne nośniki reklamy, warto zastąpić je akcesoriami na lato z unikalnymi nadrukami. Przekonaj się, jakie gadżety reklamowe pozwalają na skuteczne dotarcie do nowych klientów.

Kiedy planujemy działania promocyjne, zwykle skupiamy się na tradycyjnych nośnikach reklamy. Prasa, telewizja lub Internet stanowią kanały docierania do odbiorców, która w pierwszej kolejności przychodzą nam na myśl. Warto jednak wiedzieć, że często lepszym pomysłem marketingowym jest zainwestowanie w praktyczne gadżety codziennego użytku, na których wystarczy umieścić spersonalizowane nadruki. Firmowe logo, zdjęcie, slogan reklamowy lub dowolna grafika – odpowiednio przyozdobione produkty pozostaną w obiegu przez długi czas, przechodząc z rąk do rąk i wzbudzając zainteresowanie nowych odbiorców.

W związku z nadchodzącym sezonem letnim warto postawić pytanie, jakie gadżety reklamowe najlepiej sprawdzą się w czasie wakacji.

1. Ręcznik z nadrukiem

Ręczniki z nadrukiem

Trudno wybrać się na plażę bez ręcznika. Ten praktyczny gadżet przyda się nie tylko do osuszenia ciała, lecz również wygodnego wypoczynku na piasku. Chłonny, solidny ręcznik nie jest wyłącznie sezonowym produktem, będąc w stanie służyć nam przez cały rok.

Co ważne, duża powierzchnia ręcznika aż prosi się o kreatywne zagospodarowanie. Wiedzą o tym właściciele wielu restauracji i hoteli, którzy umieszczają na ręcznikach firmowe logo. Nie czekaj i już dzisiaj weź z nich przykład.

2. Leżak z nadrukiem

Leżaki to wakacyjny must-have. Jak dobrze wiedzą wszyscy miłośnicy relaksu w plenerze, wysokiej jakości materiał rozpięty na solidnej, drewnianej ramie potrafi zapewniać wyjątkową wygodę. Co istotne, personalizowane leżaki świetnie sprawdzą się nie tylko na plaży, lecz również w ogrodach, na tarasach, a nawet przy restauracjach.

Leżaki stanowią również znakomity nośnik reklamy. Aby wykorzystać ich marketingowe atuty, wystarczy umieścić na nich drobną reklamę, fragment menu, firmowe logo, zdjęcie lub dowolny wzór graficzny. Dzięki temu przekaz reklamowy, który pragniemy wyrazić, będzie rzucać się w oczy każdej mijającej leżak osobie.

3. Parawan plażowy z nadrukiem

Parawan plażowy

Zamówienie parawanu plażowego z indywidualnym nadrukiem to gotowy przepis na przekształcenie wakacyjnych wypadów w skuteczne akcje marketingowe. Jeśli otoczymy miejsce na wypoczynek dużym i szerokim parawanem z nadrukiem, nie tylko zabezpieczy nas on od wiatru, lecz również przemieni się w mobilną reklamę. Wszyscy gęsto zgromadzeni na plaży wczasowicze zobaczą nasze firmowe logo lub poznają treści, które chcemy im przekazać. To powoduje, że ta niepozorna forma reklamy dla kreatywnych potrafi przynieść fantastyczne rezultaty.

4. Bawełniane torby z nadrukiem

Torba bawełniana

Chociaż w czasie wakacji staramy się ubierać jak najlżej, istnieje kilka przedmiotów, które niemal zawsze mamy przy sobie. Okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania, ręcznik, telefon, owoce i coś do picia – aby wygodne przechowywać wszystkie wakacyjne akcesoria w jednym miejscu, wystarczy zaopatrzyć się w poręczną torbę. Lekka, bawełniana torba z nadrukiem to niezbędny element wyposażenia każdego spacerowicza lub plażowicza.

Co ciekawe, podobnie jak pozostałe scharakteryzowane gadżety reklamowe, pozwala ona na dotarcie do nowych klientów. Aby stało się to możliwe, wystarczy umieścić na niej spersonalizowany nadruk.

5. Koszulki z nadrukiem

Każde udane lato wiąże się nie tylko ze sprzyjającymi wygodzie akcesoriami, lecz również z wakacyjnym klimatem. Aby pomóc mu się narodzić, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednią odzież. Wysokiej jakości bawełniane koszulki z nadrukiem DTF to coś, co pozwala na skuteczne wyróżnienie się z tłumu. Przewiewna koszulka z dowolnym zdjęciem, motywem graficznym lub napisem stanowi oryginalny element ubioru, który nada naszemu wakacyjnemu stylowi niepowtarzalne oblicze.

Jest to również medium, które pozwoli na zainteresowanie przechodniów nową firmą, marką lub projektem. Nie czekaj i już dzisiaj sięgnij po koszulkę z wyjątkowym, wakacyjnym wzorem.

Fundusze europejskie
zadzwoń do nas
Europejski Fundusz Rozwoju ReionalnegoX

Nasza strona korzysta z plików cookie, które pomagają jej funkcjonować i śledzić sposób interakcji. Dzięki temu możemy zapewnić lepszą obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Wgraj tutaj swój projekt graficzny

Dozwolone formaty pliku: pdf, jpg, zip. Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB

Napisz komentarz do zamawianego produktu

loading...