blogowy opis

Jak zamówić smycz z nadrukiem do Twojej firmy?

Jeżeli zdarzyło Ci się uczestniczyć w targach biznesowych, konferencji lub innym wydarzeniu branżowym, z pewnością zwróciłeś uwagę, że wielu uczestników posiadało smycze reklamowe z firmowym logo. Smycze firmowe z nadrukiem to praktyczny gadżet promocyjny, który wywołuje wrażenie profesjonalizmu i pozwala przyciągnąć do firmy nowych klientów. Co musisz wiedzieć, aby wybrać odpowiedni model smyczy dla siebie?

Dziewczyna w firmowej smyczy reklamowej

Jeżeli zdarzyło Ci się uczestniczyć w targach biznesowych, konferencji lub innym wydarzeniu branżowym, z pewnością zwróciłeś uwagę, że wielu uczestników posiadało smycze reklamowe z firmowym logo. Smycze firmowe z nadrukiem to praktyczny gadżet promocyjny, który wywołuje wrażenie profesjonalizmu i pozwala przyciągnąć do firmy nowych klientów. Co musisz wiedzieć, aby wybrać odpowiedni model smyczy dla siebie?

Jeszcze jakiś czas temu zamówienie smyczy reklamowej z indywidualnym nadrukiem wymagało sporego zaangażowania. Potrzeba przygotowania pliku graficznego, dokładnej wyceny i wymiany informacji z producentem czyniła go uciążliwym i długim. Dziś jest jednak inaczej.

W Internecie istnieje wiele serwisów, które oferują proste aplikacje do projektowania personalizowanych smyczy. Nawet jeśli użyjesz tego narzędzia, wciąż będziesz musiał podjąć kilka ważnych decyzji. Przekonaj się, co musisz wiedzieć, zanim zlecisz produkcję firmowych smyczy reklamowych z nadrukiem.

1. Ile smyczy reklamowych potrzebujesz?

Większość producentów wymaga, aby smycze reklamowe były zamawiane w większych zestawach. Minimalna ilość sztuk w zestawie najczęściej wynosi 100. Indywidualnie oceniany poziom trudności realizacji danego projektu decyduje o tym, czy produkcja akcesoriów reklamowych zajmie więcej czasu.

Uwaga: Na wszelki wypadek lepiej jest zamówić więcej smyczy promocyjnych, niż pierwotnie założyłeś w swoich planach. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której zabraknie ich w Twojej firmie. Musisz również pamiętać, że cena jednej sztuki smyczy reklamowej z nadrukiem jest uzależniona od wielkości zamówienia. Im więcej egzemplarzy zamówisz, tym mniej za nie zapłacisz.

2. Jaka długość i kolor smyczy firmowej będą najlepsze?

Jeżeli zamawiasz smycze reklamowe z nadrukiem do swojej firmy, musisz zacząć od określenia ich parametrów. Produkty są dostępne w różnej szerokości: 10, 15, 20 lub 25 mm. Standardowa długość smyczy wynosi natomiast 450 mm (bez złączki) lub 500 mm (ze złączką).

Uczestnicy konferencji w smyczach reklamowych

Decydując o kolorze smyczy, możesz postawić na jedną z typowych barw: czarną, niebieską, żółtą, zieloną lub czerwoną. Jeśli natomiast zależy Ci na uzyskaniu koloru w określonym odcieniu, po prostu wyślij nam odpowiadający mu numer. Aby to zrobić, skorzystaj z dostępnej w internecie palety barw.

3. Czy smycz reklamowa ma być wyposażona w złączkę?

Smycze reklamowe są dostępne przede wszystkim w dwóch wariantach: ze specjalną złączką lub bez niej. Jest to umieszczony w dolnej części produktu plastikowy element, który pozwala na wygodne odpinanie kluczy, smartfonu lub identyfikatora. Dzięki złączce komfort codziennego korzystania ze smyczy z nadrukiem zdecydowanie wzrasta. Zamiast zdejmować ją z szyi za każdym razem, gdy chcesz skorzystać z przypiętego do niej przedmiotu, wystarczy błyskawicznie odpinać końcówkę smyczy. Przypięcie jej z powrotem pozostaje równie łatwe.

Istnieje również złączka określana mianem złączki bezpieczeństwa. Jest to wszyte w smycz z nadrukiem zabezpieczenie, które zapobiega potencjalnym urazom w razie wypadku. Jeśli maszyna lub osoba trzecia niechcący pociągnie za smycz reklamową na szyi, złączka bezpieczeństwa automatycznie się otworzy. Jest to idealne rozwiązanie przy zamawianiu smyczy firmowych do magazynów, hal produkcyjnych i innych zakładów pracy.

4. Jakie zakończenie powinna posiadać smycz z nadrukiem?

Wybór zakończenia smyczy reklamowej to szczególnie ważna kwestia. To właśnie od końcówki smyczy z nadrukiem zależy, czy będziesz w stanie przypiąć do niej identyfikator, smartfon, klucze lub butelkę. Chociaż najczęściej spotykanymi rozwiązaniami są zszyte lub zaprasowane końcówki smyczy, istnieją również modele z dekoracyjnymi koralikami.

Chociaż standardowe smycze promocyjne są wyposażone w jeden karabińczyk (idealny do noszenia kluczy), bez problemu zamówisz akcesoria reklamowe z dwoma karabińczykami, które pozwalają na wygodne przenoszenie telefonu. Przy składaniu zamówienia możesz wybrać smycze ze specjalnym uchwytem na klucze lub prostym haczykiem, wygodnym klipsem, haczykiem obrotowym lub haczykiem do telefonu.

5. Jaki nadruk chcesz umieścić na smyczy firmowej?

Jeżeli podjąłeś już decyzję w kwestii najważniejszych parametrów technicznych produktów, czas wykazać się kreatywnością. W tym momencie musisz wybrać, jaki nadruk ma pojawić się na spersonalizowanej smyczy, w jakich będzie kolorach i jak go wystylizujemy. Jeśli potrzebujesz porad lub sugestii, bez problemu Ci pomożemy. Jeżeli natomiast interesuje Cię smycz reklamowa z logo Twojej firmy, prześlij nam plik graficzny, a gotowy produkt trafi pod Twój adres w ciągu kilku dni.

Kobiety w smyczach reklamowych

Ponieważ możliwości personalizacji smyczy reklamowej są praktycznie nieograniczone, daj się ponieść fantazji. Zastanów się, na jakim materiale mamy umieścić nadruki – masz do wyboru m. in. ekologiczny papier, podchodzący z recyklingu materiał PET lub tradycyjny poliester. Jeżeli warunki pracy wymagają, aby pracownicy Twojej firmy byli dobrze widoczni w słabych warunkach oświetleniowych, możesz postawić na neonowe smycze z nadrukiem.

Nie wahaj się i już dziś rozpocznij promowanie swojej firmy przy użyciu spersonalizowanych gadżetów. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, zadzwoń lub prześlij nam maila. Z przyjemnością Ci pomożemy.

Fundusze europejskie
zadzwoń do nas
Europejski Fundusz Rozwoju ReionalnegoX

Nasza strona korzysta z plików cookie, które pomagają jej funkcjonować i śledzić sposób interakcji. Dzięki temu możemy zapewnić lepszą obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Wgraj tutaj swój projekt graficzny

Dozwolone formaty pliku: pdf, jpg, zip. Maksymalny rozmiar pliku: 20 MB

Napisz komentarz do zamawianego produktu

loading...